Yüksek Getirili Tuhaf İşler

14.12.2019
883
Yüksek Getirili Tuhaf İşler

Dünya global bir yapıya büründüğü için her geçen gün aklımıza gelmeyecek işler hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Bugün garip ama çok para kazandıran yüksek getirili tuhaf işler hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz. Başlığımızda da belirtildiği gibi sizlere bu işler size çok tuhaf gelebilir. Ancak gelecek yıllarda beğenmediğimiz potansiyeller sıradanlaşır, bugünkü yazdıklarımız tuhaf gibi görünmeye başlar.

Başka bir dönem bugün insanlara saçma, olmayacak, garip gibi görünen iş fırsatları ilk defa deneyenler için ya da hızlı karar verenler için önemli bir getiri fırsatı olabilir. Bu sebeple sizlere tavsiyemiz aklınıza yatan,  yapabileceğiniz, öncü olmayı düşündüğünüz yüksek getirili tuhaf ama çok kazançlı iş fırsatlarına erkenden başvurunuzu yapın ya da gerekli araştırmalarınızda yaparak ilk kazananlar arasına girmeyi deneyin. Çok kazandıran ancak tuhaf olarak adlandırılan  paralı etkinlikler şunlardır;

Ücretli uykuculuk yapmak

Paralı uykucu olarak adlandırdığımız güzel bir ek iş fırsatı sizlerin ilgisini çekebilir.  Yatak üreten firmalar ürünlerinin test edilmesi amacıyla paralı uykucular ile anlaşma yapmaktadır.  Bu işi yapmak isteyenler firma ile yaptıkları anlaşma neticesinde bir gece ya da birkaç gün firmanın denetiminde uyumaları istenmektedir.  Bunun karşılığında da yeni ürünün artıları eksileri test edilir.  Sizin kazancınız ise hiçbir iş yapmadan sadece ücretli uykuculuk fırsatından faydalanmak olacaktır.

Memleketinizin toprağını satmak

Başlık size biraz tuhaf gelebilir, ancak gerçek anlamda düşündüğün zaman yanlış bir anlam çıkarmamanız gerektiğini öğreneceksiniz. Memleket toprağı satışı yapmak geçmiş yıllarda Amerika Birleşik Devletleri’nde denenmiş ve oldukça ilgi görmüş bir iş fikridir.  Günümüzde de düşünülebilir, çünkü hepimizin memleketlerini terk edip farklı yerleşim yerlerinde hayatımızı sürdürdüğümüz maalesef üzücü de olsa gerçektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Şemsiye Satmak

Günümüzde çok ilgi çekici olmasa da gelecek yıllarda, öldüğü zaman memleketinin toprağını mezarına isteyenler olabilir.  Saçma sapan istekleri olan,  vasiyeti olan insanlar neden olmasın ki…

Türkiye’nin farklı noktalarından sipariş ile kutular içinde toprak stok yaparsınız. Öldüğü zaman memleketinin toprağını mezarında isteyenlere satış yapabilirsiniz. Kısacası memleket toprağı satmak isteyenler bugünden çalışmalara başlasın.

Lütfen başlığımızı unutmayın! Garip ama çok kazandıran işler olduğunu hatırlayın. ‘Amma da saçma imiş bu işten  kazanılır mı?” demeyin! Bugün  için tuhaf işler olarak görünse de gelecek de sıradan olabilir.

Ücretli ağlayıcılar

Tuhaf  işler listesinde paralı ya da ücretli ağlayıcılar var. Kültürümüzün yozlaştığı ve hatta ortadan kalkma tehlikesi geçirdiği son yıllarda tuhaf, garip, saçma ancak getirisi iyi olan işler arasında yer alan paralı ağlayıcılar sizin de tahmin edeceğiniz üzere zenginlere hitap etmektedir.

Zenginler hayatı boyunca ekonomik hesaplar yaparken yanlarında, etrafında samimi insanlar bulamazlar. Öldükleri zaman da ne İsa’ya ne de Musa’ya yaranabilirler. Yani yakınları genelde çıkarcı insanlar olduğu için fazla üzülmezler. Hesap kitap derdine düşerler ancak bir şeyi ihmal etmezler.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  En Çok Tercih Edilen Ek İşler

Zengin birisinin cenazesinde birilerinin üzülmesi ağlaması ya da ağlıyormuş gibi yapması gerekir. İşte bunun için ücretli ağlayıcılar olarak adlandırdığımız kişiler ararlar. Bu işi yapacak profesyonel firmalar yakında yerini piyasada bulacaktır. Bu işleri yapacak ilk kişi ben olayım,  diye düşünenlere garip ama çok getirisi olan ek işlerden faydalanabilir.

Toplu taşıma aracı yolcu sıkıştırıcıları

Bu başlığı sizlere atmamızın sebebi yine başka ülkelerde denenmiş olması ve bunun karşılığında da olumlu sonuç alınmasından dolayıdır. Artık metro sıkıştırıcısı, otobüs sıkıştırıcısı veya halk otobüsü, banliyö, tren sıkıştırıcısı gibi şekillerde çoğaltabiliriz.

Kısaca size bahsetmek istediğiniz toplu taşıma araçlarının daha fazla yolcu alabilmesi amacıyla bu işi meslek edinecek kişiler aranacaktır. Dolayısıyla toplu taşıma aracı yolcu sıkıştırıcısı olacak kişiler biraz güçlü, iriyarı ve yolcuları yönlendirebilecek, sesi kuvvetli kişiler olması gerekir. Belediye ya da toplu taşıma firmaları ile yapacağınız anlaşma neticesinde yolcu sıkıştırıcılığı yapacaksınız. Daha fazla yolcu taşınmış olacak.

bilgisayar oyunu
Yüksek Getirili Tuhaf İşler

Internette oyun oynayarak para kazanmak

“Bu işi çok iyi yaparım.’ diye düşünenlerin sayısı oldukça fazla diye tahmin ediyoruz. İnsanların en kolay yaptıkları iş bile  denmeyen eğlence aracı internet oyunu sayesinde cep doldurmak nasıl olur, merak ettiniz. Hemen açıklayalım.

Oyun sektörü özellikle sanal ortamda aklınızın almadığı kadar geniştir. Artık oyun firmaları internet ortamında turnuvalar düzenleyerek oyunlarda başarı sağlayanlara ödül vermektedir. Dolayısıyla internetten oyun oynayarak para kazanmak isteyenler bu konu hakkında birazcık araştırma yapsın ve gerekli müracaatlarını bulunsunlar. Doğal olarak sanal ortamda oyunlar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Makale Yazarak Para Kazanmak
Elbiseye reklam almak

Günümüzde ek gelir anlayışı giderek renklenmeye başladı, dersek abartmış olmayız. Üzerinde bilinçsizce yazılı kıyafetler taşıyanların bedavaya reklam yapmak yerine, gelecekte insanlar elbiseye reklam alarak zengin olmak isteyecektir. Otomobile reklam alarak para kazanmak artık sıradanlaştı. İnsanlar her fırsatı değerlendirerek istemektedir.

Garip ama getirisi çok tuhaf işler arasında en çok ilgi göreceğini düşündüğünüz bu ek işin yakın gelecekte çok tutulacağını söyleyebiliriz. Bugünden itibaren dileyenler bu işi yapmak için gerekli müracaatlarda bulunabilir.

Reklam sektörü oldukça geniş bir yelpazede düşünülmelidir. Aklınıza gelebilecek her türlü firmanın reklamını üzerinizde elbise olarak taşımak isterseniz şimdiden girişimlerde bulunmak lazım. Çünkü  elbiseye reklam vermek isteyen firmalar gerekli durumlarda sizlere ulaşır ve bu sayede kasa doldurmaya başlarsınız.

Çok kazandıran tuhaf ek işler sadece bunlar değil elbette. Sizler için araştırdığımız mantıklı ya da yapılabilir bulduğumuz tuhaf ancak çok kazandıran  işler olarak an itibariyle bunları değerlendirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vlogger Ol, İzlendikçe Para Kazan! başlıklı makalemizde İyi bir vlogger olmak, Nasıl Vlogger Olunur? ve Vlog anlamı hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.