Odunpazarı Ek İş

29.12.2019
3.507
Odunpazarı Ek İş

Türkiye’nin yerel yönetim konusunda en şanslı illerinden birisi olan Eskişehir’in en büyük merkezi ilçesi olan Odunpazarı evde ek iş olanaklarını irdelemekteyiz. Sosyal belediyecilik anlamında Türkiye’de herkesin parmakla gösterdiği bu ilimizde doğal olarak fakir ve  paraya ihtiyacı olan insanlar da bulunmaktadır. Bu insanlar sürekli bir iş bulamadıkları zaman oturdukları yerden yapabilecekleri part-timeları değerlendirmek istiyor. Biz de Osmangazi Üniversitesi’nin bu ilçeye kattığı değeri hatırlatarak iş imkânlarından nasıl faydalanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Özellikle turistik eşyalar, takı tasarım işleri, makale yazarlığı, içerik editörlüğü, sosyal medya danışmanlığı öğrenciler için oldukça bol kazandıran durumlar olduğunu söyleyebiliriz.

Hamamyolu Caddesi
Odunpazarı ek iş olanakları

Hem belediye hem Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan halk eğitim merkezlerinde kurs olarak sanat ve meslek öğrenilebilir. Bu sayede gerek Hamamyolu’nda gerek Odunpazarı’nın önemli caddelerinde geleneksel ya da modern sanatlara yönelik çalışmalar yapıp ek gelir elde edilebilir.

Odunpazarı Belediyesi halk merkezleri kadınları Hamamyolu Caddesi’nde hediyelik eşya satmalarına öncülük etmektedir. Dolayısıyla ek gelir elde etme durumu söz konusudur. Vatandaşlar bu tür etkinliklere yoğun ilgi göstermektedir, çünkü hem sosyal hayata dahil olma hem de aile bütçesine destek olma babında müthiş fırsatlar doğmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Erzurum Evde Ek İş İmkanları

Eskişehir, Porsuk Çayı kenarında konumlanmış tarihi Hititlere kadar uzanan önemli bir yerleşim merkezidir. Lületaşı kentin hediyelik eşya fabrikası konumundadır. Met helvası paketleme, tesbih kutulama en çok tercih edilen ek işler arasındadır.

Eskişehir’in bir başka yüzü ise kaplıca turizmine yönelik ekonomik kazanımlarıdır. Dolayısıyla havlu, sabun, şampuan gibi temizlik malzemeleri satış, paketleme, pazarlama anlamında fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca boza kültürü şehrin sembolü konumundadır. Buradan başka şehirlere boza gönderilmektedir. Bu anlamda Eskişehir’de ek iş yapmak isteyenlere de farklı alternatifler bulunmaktadır.

Kariyer siteleri tarafından da Eskişehir Odunpazarı ek iş ilanları yayınlanmaktadır. Dönemsel işler kategorisinde yer alan part-time çalışmak isteyen bayanlara, öğrencilere, ev hanımlarına akıllı telefondan ek iş verenler, temizlikçi arayan, yaşlı bakıcısı, çocuk bakıcısı arayan insanlar dikiş düşünenlere fırsat sunmaktadır. Odunpazarı’nda ikamet eden veya diğer semtlerinde yaşayan insanlar Eskişehir evde ek iş fırsatlarını göz ardı etmemelidir. İmkanlar ölçüsünde çalışarak gelir getirmek günümüzün en cazip fırsatlar arasında sunulmaktadır.

Tarihi Odunpazarı evleri sayesinde turist çekmeye başlayan ve  belediye başkanının çalışmaları ile önemli bir cazibe merkezi haline gelen ilde iş veren firmalar da isteyenlere destek olmaktadır. Evden çalışmak istiyorsanız mutlaka girişimleri denemelisiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Konya Ek İş İlanları

İster üniversite öğrencisi olun, isterseniz Eskişehir Odunpazarı sakinlerinden biri olun mutlaka araştırmalar yapın. Evden yapılacak pozisyonları değerlendirin. Evde herkesin yapabileceği haller bulunmaktadır.  Bu sebeple Odunpazarı’nda eve ek işleri sizlere yeterli gelmezse yakın çevredeki diğer illerde iş sunan kişilerden alabilirsiniz. Ya da bireysel olarak kendiniz çalışıp yaptığınız ürünleri sosyal medya aracılığı ile satabilirsiniz.

Bunlara örnek olarak cam boyama işleri, kitap ayracı yapma, kavanoz süsleme ilk aklımıza gelen örneklerdir. Sadece bunlar değil kendinizin yetenekleri doğrultusunda paketleme işleri, alabilirsiniz. Montaj işleri bulabilirsiniz,  kutulama, düzeltme, satışa hazır hale getirme, teknik kontrol gibi basit olanaklardan yararlanabilirsiniz.

Eskişehir’de iş veren standlar özellikle lületaşı işi ile ilgilenmektedir. Bu işi yapabilecek sanat yeteneği olan tasarım becerisi yüksek kişiler mutlaka değerlendirilir. Ayrıca yine bu yapılan ürünlerin pazarlaması ve dağıtımı paketlenmesi, kullanılması için eleman ihtiyacı doğmaktadır.

Eskişehir Odunpazarı ek iş ilanları öncelikle çevremizden başlayarak enine boyuna araştırılmalıdır. Eğer daha hızlı daha geniş kitlelere hitap etmek istiyorsanız sizlere iletişim formunu kullanabilirsiniz. Eskişehir’de ekiş  firmaları ile iletişime geçmek için kendi özelliklerinizi ve taleplerinizi yazabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Bursa Ek İş İlanları

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Perihan dedi ki:

  Merhaba benim paketleme işi ne çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Ben emek Mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var

 3. Ayşen dedi ki:

  Yıldıztepe de oturuyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Serap Faydacı dedi ki:

  Eskişehir Çankaya mahallesinde yaşıyorum evden ekiş yaparak eşime destek olmak istiyorum.Malum hayat şartları zor ve iki çocuk okutmaya çalışıyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 5. Merve karaca dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum .Paketleme veya ne olursa .. Emek mahallesinde oturuyorum yardimci olurmusunuz geri dönüşünüzü bekliyorum.

 6. Yasemin dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lütfen

 7. Zennur dedi ki:

  İhtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 8. rüveyda dedi ki:

  eskişehir odunpazarnda oturuyorum işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz?lütfennn

 9. Neslihan Zehra AKYILDIZ dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum

 10. derya dedi ki:

  çok ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 11. derya dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum eskisehir/çifteler ilçesinde oturuyorum

 12. Nazlı dedi ki:

  Evden paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  1. Gamze Erbek dedi ki:

   İsmim gamze Eskişehir emek Mahallesi’nde ikamet ediyorum evde paketleme işine ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim

   1. Derya dedi ki:

    Göztepe mahallesinde ikamet ediyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.