Eve Kutulama Paketleme ve Montaj İşi Almak

29.04.2021
138
Eve Kutulama Paketleme ve Montaj İşi Almak

Eve en çok verilen işler arasında kutulama, paketleme ve montaj işleri ilk sıralarda yer almaktadır. Ailesinin giderlerine destek olmak isteyen herkes bu işlerle önemli oranda gelir elde etmektedir. Evde montaj ve kutulama işi hazır işgücünden faydalanmak isteyen firmaların başvurduğu yöntemlerden birisidir. Firmalar basit ancak bir an önce bitmesi icap eden işlerin pasif insanlar tarafından yapılmasını tercih etti etmektedirler. Böylece maliyet hem yarı yarıya düşecek hemen hem de kısa sürede işleri sonra vermiş olacak. Bu amaçla en çok evde boş zamanını olan emekli insanlar, kadınlar, üniversite öğrencileri ve iş bulamayan diğer kesimler yoğun olarak istemektedir.

Sitemizi ziyarete geldiğinize göre muhtemelen sizler de iş bulamayan ya da gelirleri ailesinin giderlerine yetmeyen, karşılamayan insanlar grubundasınız. Bu sizin için bir eksiklik veya bir ayıp kusur değildir. Ne güzel, çalışmak istiyorsunuz, para kazanmak istiyorsunuz, çocuğunuzun çocuğumuzun rızkını temin etmek için araştırma yapıyorsunuz. Sizin bu güzel düşüncelerden dolayı takdir edilmeniz gerekir.

Evde montaj işi yapmak istiyorum

1-2 vida sıkarak satılacak ürünlerin hazırlanması esasına dayalı olan bu yöntemde herkes önemli olan da para kazanıyorlar. Evde montaj işleri yapmak istiyorum, bana da gönderin, diyorsanız ne yapmanız gerektiğini önceden bilmelisiniz. Elleri yatkın olan, tornavida tutmasını bilen, ürünleri hızlı bir şekilde meydana getirebilen insanlar bu ek iş fırsatını değerlendirmesi gerekir. Son zamanlarda ek gelir sağlamak isteyen herkesin en çok başvurduğu yöntemlerden birisi de evde paketleme işidir. Ev hanımları tarafından çok tercih edilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Güncel Part-Time İşler
PASİF GELİR
Pasif gelir fikirleri

Evde kutulama işi yapmak istiyorum

Ürünlerin kutular içine yerleştirilerek satışa hazır hale getirilmesi yöntemine kutulama işi adı verilmektedir. Bu işte başta emekliler, ev hanımları ve üniversite öğrencisi tarafından tercih edilmektedir.

Çalışmak istiyorsanız “Ne olursa olsun para kazanabilirim iş yapabilirim, elinden her şey gelir. Bana iş gönderin diyorsanız evde kutulama işi paketleme işi montaj işi süsleme işi yapabilirsiniz. Eve paketleme işi veren firmalar aşağıdaki işleri daha fazla veriyor.

 • Evde yapılacak ek işler nelerdir?
 • çakmak montajı
 • kalem montajı
 • makas montajı
 • kalem kutulama
 • sabun kutulama
 • fırın poşeti katlama
 • çengelli iğne 
 • toplu iğne 
 • abaküs montajı
 • makyaj fırçası 
 • sabun keseleme
 • toplu iğne poşetleme
 • eşarp katlama işi

Yukarıda saydığımız evde yapılacak ek işler birkaç örnektir devamı saymakla bitmez. Siz yeter ki çalışmak isteyin. Eve paketleme işi veren firmalar size iş göndersin,  ayda 2 bin lira dolayında ek gelir sağlayabilirsiniz.

Eve montaj paketleme kutulama işi veren firmalar nasıl bulunur, nasıl iletişime geçilir? Bu sorunun cevabı biraz görecelidir. Bazı firmalar reklam vererek personel ararken, bazı firmalar ya da kişiler ise sitemiz aracılığıyla iş arayan personeli temin etmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Kına Paketleme İşi

Eve kutulama işi veren firmalar ya da eve montaj paketleme işi veren kişiler paralı ilan vermesine gerek kalmadı. Sitemiz evde ek iş yapmak isteyen insanların taleplerini yayınlıyor. böylece eve montaj paketleme işi veren firmalar da sitemizde iş başvurusu yapan insanların iletişim bilgilerinden faydaları onlara paketleme ve montaj işleri veriyor.

Sizler de bu fırsatı değerlendirmek için bu yazının altına çalışmak istediğinizi belirten iletişim mesajları yazın. Size iş vermek isteyen firmalar bıraktığınız mail adresiniz aracılığıyla size para kazandırmaya başlasın. Evde paketleme kutulama ve montaj işi yapmak istiyorsanız hemen gerekli girişimlerde bulunmanız iş kapılarının kilidini açacaktır.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. ROKAYA Aydın dedi ki:

  Ev Hanımıyım evimde Paketleme işi yapmak istiyorum Ankara sincanda oturuyorum iş mümkün olursa bilg almak istiyorum