Evde Yastık Kılıfı Paketleme İşi

01.01.2019
1.498
Evde Yastık Kılıfı Paketleme İşi

Hanımların evlerindeki ütün eşyalar tasarım ve dizilim açısından çok değerlidir. Evde titiz davranan hanımlar yatak odası, banyosu, mutfağı, oturma odası… velhasıl bütün bölümleri onlar için özel anlam ifade eder. Eşyaların bir kombin halinde görünmesine aşırı özen gösterirler.

Yastık kılıfı paketlemek ister misiniz?

Yastıklar da aynı şekilde kadınların kombin halinde görülmesi gereken aksesuarlardan birisidir. Şimdi sizlere bu önemli aksesuarların aynı zamanda gelir getiren renkli tekstil ürünleri olduğunu söylersek elbette sevineceksiniz. Yastık kılıfı paketleme işi Türkiye’nin tekstildeki başarısını bir başka gösterisidir. Mağazalarda sık sık gördüğünüz dokunduğunuz satın almak için etlerini İncelediğiniz kılıflar şimdi sizler için para kazanma aracına dönüştüler.

Fabrikada üretilen yastık kılıfları paketlenmesi için evden çalışmak isteyenlere havale edilmektedir. Rengarenk ürünler istemeniz halinde eve kadar getirilip size teslimatı yapılacak sonrasında anlaşılan gün ve tarihte paketlenmiş olarak geri istenecektir. Bu işten gelir elde etmek isteyenlerin aldıkları ürünleri tertemiz ve düzgün bir şekilde paketlemesini yaptıktan sonra ilgili firmaya göndermesini başarabilenler işte devamlılığı yakalayacaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Yeni İş Kurmak

Yastık kılıfı paketleme işine nasıl başvurulur

Ne kadar gelir elde edilir, en çok sizi ilgilendiren bölüm bu olsa gerek. Bu iş çeşidi yeni yeni vücut bulmaya başladığı için hem çalışmak isteyenler, hem aracılar karlı çıkıyor. Başvuru yapmak çok zor olması gerek. Sitemizde bu konuda gerekli bilgilendirmeyi sizin forma ekleyeceğiniz bilgiler vasıtasıyla yerine getirmektedir.

Ayda 1500 lirayı bulan ek gelire hayır, demek istemezseniz iletişim formu aracılığı ile eve yastık kılıfı işi veren firmaların size ulaşmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Ülkemiz tekstil alanında önemli atılımlar yapmıştır. Buna paralel olarak tekstil ürünleri paketleme alternatifleri veren firmalar çoğalmıştır. Bugüne kadar size de farklı tekstil ürünleri para kazanmak fırsatlarını anlattık. Bugün de yastık kılıfı paketleme çalışmalarını yakında takip etmek isteyenlere inanılmaz kolaylıklar burada… Evimizin en önemli ihtiyaçları arasında yer alan yastık kılıfları üretici firmalar tarafından gerekli durumlarda evden çalışıp ürünlerin satışa sunulması için hazırlama olanağı vermektedir. Bildiğiniz gibi yurt dışına önemli ihracat kalemleri arasında tekstil ürünlerimiz yer almaktadır. Bunlar da battaniye havlu çarşaf, nevresim, yastık kılıfı ve giyecekler olduğunu söyleyebiliriz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Katalog Satışı Yapmak

Her evde mutlaka yedekler dahil olmak üzere onlarca yastık kılıfı kullanılmaktadır.  Son model yastık kılıfları üretilip mağazalarda satılmak için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.  Bu bağlamda yastık kılıfı paketlemek yeni ürünlerinin ucuz insan gücü sayesinde yine tüketicilere daha ucuz hale getirilip sunulmak amacıyla evde yastık kılıfı paketleme işi doğmuştur. Amaç hem tüketicilerin daha ucuza bu ürünlerden satın alması amacıyla maliyetin düşürülmesidir.

Katlama işlerine,  paketleme işlerine yatkın olan kişiler mutlaka keşfetmelidir. Tekstil fabrikalarına yakın olan insanlar doğal olarak daha avantajlı gibi düşünülse de durum sandığınız gibi değildir. Çünkü üretici firmalar kargo şirketleri ile anlaşarak Türkiye’nin her noktasına aynı fiyata iş vermektedir.

Nerede olursanız olun, sakın “Bu iş bizi gönderilmez. Biz uzaktayız, boşuna heves etmeyelim.” diye düşünmeyin. Firmaların birinci önceliği işlerin zamanında görülmesi ihracata yetişmesi amacıyla düzgün, temiz, işi bilen kişiler ile görüşüp devamlı çalışmak istemeleridir.

O zaman siz de yastık kılıfı kazımları verenler ile iletişim kurmaya çalışın. Bunun için iletişim formu size önemli bir çıkış olacaktır.  Ayda 1500 lira civarında ek gelir fırsatı yakalamak isteyenler en altta sizler için ayrılmış olan iletişim formunu en iyi şekilde doldursun.  Tecrübelerinizi ya da ekip halinde çalışıyorsanız belirtin. Kişi başı kazanç için birlikteliği yakalamak isteyenler yastık kılıfı paketleme işine adapte olmak için gerekli girişimlerde bulunmanız gerekiyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Mandal Toka Paketleme İşi
yastık kılıfı paketleme
Evden yastık kılıfı paketleme işi

Bir önceki yazımız olan Minifix Paketleme İşi başlıklı makalemizde evde minifix paketleme işi, Eve minifix paketleme işi veren kişiler ve Minifix paketleme işi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Saime dedi ki:

  Merhaba yastık kılıfı paketleme ilanınızı gördüm evde çalışmak istiyorum bana ulaşırsanız sevinirim.

 2. Tugba dedi ki:

  Merhaba biz 8 kişilik arkadaşım var bursa yıldırım da oturuyoruz gerçekten yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız seviniriz

 3. Zeynep dedi ki:

  Antalya Muratpaşa’da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 4. Feride dedi ki:

  Işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim her yere başvurdum cevap alamadim

 5. Seher aleyna dedi ki:

  3 çocuk annesiyim ikizlerim olduğu için dışarda çalışamıyorum benimde evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim ANTALYA muratpaşa

  1. Zülal dedi ki:

   4 çocuğum var ailemle yaşıyorum yatalak bir annem var o yüzden dışarıda çalışamıyorum en azından hem annemle ilgileneyim hem çocuklarımla evde paketleme işi de biraz iyi olur aileme ve çocuklarıma destek için istiyorum

 6. Özgün dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum antalya muratpaşa da yaşıyorum

 7. Ayşe dedi ki:

  Bu ise çok ihtiyacım var bebeğim olduğu için evden çıkamıyorum

 8. Dilek dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum ihtiyacım var elim hızlıdır temiz ve düzenli çalışırım balikesir /merkez/Karesi