Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

30.09.2017
2.373
Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Birçok kadın için vazgeçilmez olan makyaj aynı zamanda dev bir sektörü de temsil ediyor. Yetişkin bir kadının bulunduğu her evde makyaj malzemesi bulunuyor. Bizi ilgilendiren kısım ise evde makyaj seti paketleme işi. Doğal güzelliği tercih eden kadınların dahi evinde muhakkak bu tür malzemeler yer almakta. Dolayısıyla önümüzde devasa bir Pazar duruyor.

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Yapılması oldukça kolay olan bu iş ile para kazanan çok sayıda kişi olduğunu biliyor muydunuz? Hem de kendi evinin rahatlığında, istediği saatlerde çalışarak ve tek bir kuruş bile masraf yapmadan! Evde makyaj seti paketleme işi nasıl yapılır bir göz atalım.

Eğer size evde makyaj seti paketleme işi verenler ulaşır ise, teslim edilen makyaj malzemelerini belirli bir tarihe kadar teslim etmeniz istenecektir. Yapmanız gereken basit bir yerleştirme işlemidir. Çeşitli malzemeleri uygun yerlere yerleştirerek satışa hazır hale getirmeniz ve bunu eksiksiz bir biçimde yapmanız önemlidir.

evde makyaj seti paketleme işi

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Ev hanımlarından öğrencilere, emeklilerden genç kızlara, işsiz vatandaşlardan ek gelire ihtiyaç duyan çalışanlara kadar herkesin kolaylıkla yapabileceği bu işi nasıl alacağınızı merak ediyorsanız cevabı yazımızın devamında.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Raptiye Paketleme İşi

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi Veren Firmalar

Oldukça basit ve karlı olan bu işin en zor yanı işi alabilmektedir. Geçmiş dönemde ilanlar ya da internet aracılığıyla evde makyaj seti paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurmak kolaydı. Ancak evde ek iş trendinin yükselmesi sebebiyle artan talep firmaları farklı kanallardan çalışmak isteyenlere ulaşamaya itti. Bu kanallardan birisi de ekistr.com’dur.

Evde Çorap Paketleme İşi ile Para Kazanın 

Evde makyaj seti paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız, aşağıda bulunan yorum kısmına başvuru niteliğinde bir yazı yazarak göndermeniz yeterlidir. Başvurunuz da size ulaşılabilecek aktif bir e-posta adresi, yaşadığınız il, varsa tecrübeniz gibi bilgilerin yer alması şansınızı artıracaktır. Sitemizi inceleyen işverenler sizi uygun gördükleri takdirde kazançlı bir gelir kapısına sahip olacaksınız demektir.

Evde makyaj seti veren firmaların telefon numaralarını aramakla vakit kaybetmeyin. Sitemiz bu firmalara ulaşmanın en kolay yollarından birisidir. Siz de evde makyaj seti paketleme işi yaparak aile bütçenize önemli miktarda katkı yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kürdan Doldurma İşi Yapmak

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Pınar dedi ki:

  Bursa Gemlik kumlada oturuyorum makyaj paketleme işi yapmak istiyorum yürüme engelim var kargo ile gönderim alim yapılıyorsa bende yapmak istiyorum

 2. İrem sünbül dedi ki:

  Evde gelirim olmasını çok istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Zeynep güneş dedi ki:

  Makyaj malzemesi paletleme işi istiyorum geri dönüş yaparsanız mutlu olurum.

 4. Yağmur dedi ki:

  Merhaba bursada oturuyorum bu ek işe çok ihtiyacım var. Böyle şeylerle uğraşmayı severim genelde gmailden dönüş yapabilirseniz çok sevinirim

 5. Nargize dedi ki:

  Lutfen cevap bekliyorum

 6. Nargize dedi ki:

  Evde yapilabilecek ish ariyorum ….yardimci olursaniz sevinirim

 7. Nazlıcan taş dedi ki:

  Gün içerisinde bi meşguliyetim olmadığı için seri bi şekilde istediğiniz işi yapıp gecikme olmadan elinize ulaştirabilirim. El becerim iyidir.en kışa sürede donus yapmaniz dilegiyle

 8. Emine dedi ki:

  merhaba evden ek işe ihtiyacım var yardımcı olurmusnuz

 9. fatma dedi ki:

  Lütfen döner misiniz çok ihtiyacım var tercüman ve yetenekliyim

  1. Guzellık dedi ki:

   Merhaba evden ek ış yapmak ıstıyorum paketleme ışını çok güzel yaparım hemen dönüş yaparsanız sevınırım

 10. serap dedi ki:

  eşim astım hastası bu işe ihtiyacım var kira cı yim lütfen yardım edin