Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Evde Kına Gülü Yapımı İşi

Gelinin baba evinde kalacağı son günü olan kına gecesi kültürümüzde çok önemli bir yere sahiptir. Neredeyse ülkemizde evlenen her genç çiftin ve askere giden her delikanlının eline yakılan kına bir anlamda saflığın simgesi iken, diğer yandan da evliliğin kutsanması mânâsına gelmektedir. Bu kadar yaygın olan bu gelenek evde kına gülü yapımı işi yapmak isteyen vatandaşlarımız için önemli bir ek gelir kapısı haline gelmiştir.

Evde Kına Gülü Yaparak Para Kazanma 

Ülkemizin birçok bölgesinde ellere kına yakıldıktan sonra, üzeri özenle hazırlanmış kumaş güllerle kapatılır. Saflığın simgesi olan gül, yine saflığı simgeleyen kınayı kapatarak önemli bir ritüeli tamamlar. Bu sebeple evde kına gülü yaparak para kazanma son derece yaygın ve kazançlıdır

Evde Kına Gülü Yaparak Para Kazanma

Evde Kına Gülü Yapımı İşi Veren Firmalar

Yapımı emek ve beceri isteyen kına gülleri genellikle ev hanımları ve genç kızlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Ancak, kumaşın belirli noktalardan katlanması ve dikilmesi sonucunda ortaya çıkarılan gül figürünü yapabilmek için tecrübeye de ihtiyacınız var. Evde kına gülü yapımı işi veren firmalar ülkemizin her yanında faaliyet göstermektedir. Bu firmalar genellikle düğün malzemeleri satan ve mağazacılık sektöründe yer alan işletmelerdir.

Evde Gelinlik Süsleyerek Para Kazanma

Son derece büyük ve önemli bir pazara sahip olan evde kına gülü yapımı işi sayesinde siz de aile bütçenize önemli miktarlarda katkı sunabilirsiniz. Boş zamanlarınızı verimli kullanarak paraya çevirebilir ve daha yüksek standartlarda bir yaşama ulaşabilirsiniz. Evde kına gülü yapımı işi veren firmalar ile iletişime geçebilmek için ise sitemizin sunduğu aracılık hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz

Evde Kına Gülü İşi Yapmak İstiyorum

Yeteneğinizle güveniyorsanız bu işi siz de yapabilirsiniz. El alışkanlığı da kazandığınız da günde onlarca gül hazırlayabilir ve önemli miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz. Evde kına gülü işi yapmak istiyorum diyorsanız aşağıda bulunan yorum alanına yaşadığınız il/ilçe, kaç kişi çalışabileceğiniz, varsa geçmiş tecrübeleriniz gibi bilgilerin yanı sıra aktif bir e-posta adresinizin yer aldığı bir yazı yazmanız yeterlidir.

Evde Lohusa Tacı-Terliği Hazırlayarak Para Kazanma

İşi aldığınız takdirde ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler size gönderilecek ve belirlenen tarihe kadar istenilen sayıda kına gülünü hazırlamanız istenecektir. Ücret anlaşmanızı parça başına yapabileceğiniz gibi genel bir rakamda üzerinden de yapabilirsiniz.

Evde kına gülü yapımı işi ile para kazanmak için hemen başvurunuzu yapın. Ayrıca sitemizde yer alan diğer evde ek iş seçeneklerini inceleyerek başvuru sayınızı arttırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ümraniye ek iş imkanları ek gelir fırsatları başlıklı makalemizde ek işler, Ümraniye evde ek iş ilanları ve Ümraniye eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?