Evde Kına Gülü Yapımı İşi

16.10.2017
1.924
Evde Kına Gülü Yapımı İşi

Gelinin baba evinde kalacağı son günü olan kına gecesi kültürümüzde çok önemli bir yere sahiptir. Bu kadar yaygın olan bu gelenek evde kına gülü yapımı işi yapmak isteyen vatandaşlarımız için önemli bir ek gelir kapısı haline gelmiştir. Neredeyse ülkemizde evlenen her genç çiftin ve askere giden her delikanlının eline yakılan kına bir anlamda saflığın simgesi iken, diğer yandan da evliliğin kutsanması mânâsına gelmektedir.

Evde Kına Gülü Yaparak Para Kazanma 

Ülkemizin birçok bölgesinde ellere kına yakıldıktan sonra, üzeri özenle hazırlanmış kumaş güllerle kapatılır. Saflığın simgesi olan gül, yine saflığı simgeleyen kınayı kapatarak önemli bir ritüeli tamamlar. Bu sebeple evde kına gülü yaparak para kazanma son derece yaygın ve kazançlıdır

evde kına gülü yapma işi
Evde Kına Gülü Yaparak Para Kazanma

Evde Kına Gülü Yapımı İşi Veren Firmalar

Yapımı emek ve beceri isteyen kına gülleri genellikle ev hanımları ve genç kızlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Ancak, kumaşın belirli noktalardan katlanması ve dikilmesi sonucunda ortaya çıkarılan gül figürünü yapabilmek için tecrübeye de ihtiyacınız var. Diğer benzer çalışma portföyü için alttaki link size uygun gelecektir. Evde kına gülü yapımı işi veren firmalar ülkemizin her yanında faaliyet göstermektedir. Bu firmalar genellikle düğün malzemeleri satan ve mağazacılık sektöründe yer alan işletmelerdir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Şeker Yaparak Para Kazanmak

Evde Gelinlik Süsleyerek Para Kazanma

Son derece büyük ve önemli bir pazara sahip olan evde kına gülü yapımı işi sayesinde siz de aile bütçenize önemli miktarlarda katkı sunabilirsiniz. Boş zamanlarınızı verimli kullanarak paraya çevirebilir ve daha yüksek standartlarda bir yaşama ulaşabilirsiniz. Evde kına gülü yapımı işi veren firmalar ile iletişime geçebilmek için ise sitemizin sunduğu aracılık hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz

Evde Kına Gülü İşi Yapmak İstiyorum

Yeteneğinizle güveniyorsanız bu işi siz de yapabilirsiniz. El alışkanlığı da kazandığınız da günde onlarca gül hazırlayabilir ve önemli miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz. Evde kına gülü işi yapmak istiyorum diyorsanız aşağıda bulunan yorum alanına yaşadığınız il/ilçe, kaç kişi çalışabileceğiniz, varsa geçmiş tecrübeleriniz gibi bilgilerin yanı sıra aktif bir e-posta adresinizin yer aldığı bir yazı yazmanız yeterlidir. Hemen hemen eş değerde zaman ve performans harcayarak yapacağınız alternatifi alttaki bağlantımızdan göreceksiniz.

Evde Lohusa Tacı-Terliği Hazırlayarak Para Kazanma

İşi aldığınız takdirde ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler size gönderilecek ve belirlenen tarihe kadar istenilen sayıda kına gülünü hazırlamanız istenecektir. Ücret anlaşmanızı parça başına yapabileceğiniz gibi genel bir rakamda üzerinden de yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Bebek Ürünleri Hazırlamak

Evde kına gülü yapımı işi ile para kazanmak için hemen başvurunuzu yapın. Ayrıca sitemizde yer alan diğer evde ek iş seçeneklerini inceleyerek başvuru sayınızı arttırabilirsiniz. Sistemsel olarak çalışma anlayışı arz talep dengesinde olduğundan mutlaka iş isteğinizi güçlü bir şekilde yenileyiniz. Rastgele!

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Rümeysa kula dedi ki:

    Acil işe ihtiyacım var tecrübeliyim