Evde Eldiven Kesme İşi

Eli güzel makas tutan, becerikli erkekler ya da kadınlar için güzel bir ek kazanç imkanından bahsetmeye çalışacağız. Evde eldiven kesimi yaparak gelir elde etmek isteyenlere konunun ayrıntılarını paylaşacağız.

Farklı türde üretilmiş malzemelerden kalıplar halinde sizlere gönderilecek olan eldivenlerin kesim görevi size yüklenecektir. Ana malzemelerini kullanıp kaba kesilmiş eldivenler elde edeceksiniz. Bu işlem için sizlere anlaşma ölçüsünde ücret ödenecektir. Eldivenlerin dikileceği pastal adı verilen malzeme çalışmak isteyenlere gönderilecektir.

Eldiven kesme işi nasıl alınır

iş eren kişilerin dikkatiniz çekmelisiniz. Gerçek ihtiyacı olanları onlar bilir, sizi bulur.
İşi alırsanız ilk Adım olarak pastalın yan tarafında bulunan kumaş parçası boydan boya dikey olarak kesilmelidir. Daha sonra bu parça kullanılacak. 2. işlem ise eldiven şablonları makas yardımı ile kesilecek. Eve eldiven kesme işi veren kişiler ya da firmalar pastal üzerine şablon ile çizdikleri eldiven modellerini kendileri de hazırlayıp gönderebilir. Siz de çizme durumunda kalabilirsiniz. Durum tamamen sizin firma ile yapacağınız görüşmede netlik kazanacaktır. Eğer ben çizim işi ile zaman kaybetmek istemiyorum, pastal üzerine eldiven şablonları çizilmiş olarak gelsin, derseniz firma sizin bu talebinizi değerlendirmeye alabilir. Bazı işletmeler işlerin hızlı yürümesi adına evde eldiven kesme işi yapacak olan kişilerin bu talebini kabul etmektedir. İşinizi hızlı ve pratik bir şekilde yapmanız durumunda çok sayıda eldiven kalıbını kesmiş olacaksınız.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Rüzgar Gülü Satarak Para Kazanmak

Eldiven kesme işini nereden bulabilirim

İnternette evde eldiven kesme ile alakalı olarak iş ilanları paylaşılmaktadır. Evde eldiven kesme iş ilanlarına doğrudan bulma imkanınız olmuyorsa, sitemizin iletişim formu aracılığı ile eve eldiven kesme işi veren firmaların ihtiyaçları olduğu zaman sizlerin bırakacağı iletişim araçları aracılığı ile iş alma olasılığınız yükselecektir.

evde eldiven iş ilanı

Eldiven kesme işini nasıl yapacağız

Size gönderilmiş olan çuvallar dolusu kesilecek pastal malzemeleri makaslar yardımı ile seri bir şekilde kesilmesi esasına dayalı bir ek iş imkanıdır. Hazır şablonları çizilmiş olarak gelen pastalların parmak uçlarını kesmeden dikkatli bir şekilde enine kesmeniz gerekmektedir. Eldivenin bileğini gözetleyerek çizgilerin üzerinden kesme işlemlerini gerçekleştiriyorsunuz. Bütün eldivenleri işaretlenen bölümlerden tek tek kesip hazırladıktan sonra üst üste koymalısınız. Pastalın kenarında ip olarak kullanılmak üzere ilk kestiğiniz parçayı kestiğiniz eldivenlerin belli bir sayıda bağlanması için kullanacaksınız. Örneğin 20 tane kesilmiş eldiveni bir ip yardımı ile bağlayıp size verilen çuvalın içine atmalısınız. Bu işi sürekli olarak düzgün bir şekilde yapmanız halinde eve eldiven kesme işi veren firmalar sizin de çalışmayı tercih edecektir.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Naftalin Paketleme İşi

Bu işi yaparken parmak uçlarının kesilişinde titiz davranmak gerektiği hususunda sizi uyarmak durumundayız. Çizgilere fazla yaklaşmadan kesilmesi halinde malzeme zayi olmayacaktır. Böylece hem siz fire vermeyeceksiniz hem de kazancınız bol olacaktır.

Evde eldiven kesme işi yaparak ne kadar kazanırım

Eli yatkın olan makas tutmayı iyi beceren kişilerin boş zaman aralığına göre kazancı değişken olacaktır. Örneğin hiç işi gücü olmayan, çoluk çocuk derdi olmayan ev hanımları 5-6 saat eldiven kesim işi yaparsa ayda 1500 lira civarında ek kazanç elde etmiş olabilir.

Yavaş çalışan, eli çabuk yorulan, sıkılan kişiler eldiven kesme işini pek beceremeyenler 500-600 TL civarında gelir sağlayabilir.

Farklı boyutlarda değişik malzemelerden imalatı yapılacak, dikime hazır hale getirilecek eldivenlerin kabaca kesilmesi işleminde sizler de rol oynamak istiyorsanız hemen konu altındaki bölüme ek iş taleplerinizi belirtin. Oraya neden çalışmak istediğinizi, kaç kişi birlikte hareket edeceğimizi, yaşadığınız yeri, yaşınızı, cinsiyetinizi ve benzeri mazeretlerinizi yazmanız halinde eve eldiven kesme işi veren firmalar ya da kişiler ihtiyaç dahilinde sizinle iletişime geçeceklerdir. Çekinmeyin talepte bulunun. Hemen alt tarafa in iş iste.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Tarçın Paketleme İşi

Bir önceki yazımız olan Makrome İşi Yaparak Gelir Sağlayın! başlıklı makalemizde Evde makrome işi, Evde makrome işi veren firmalar ve Makrome işi bileklik yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

18 yorum

 1. Eldiven kesim işini yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sizinle çalışmak isterim teşekkür ederim

 2. BİZ 3 KİŞİYİZ DAHA ÖNCEDEN BU İŞİ YAPTIK BURSA YENİBAĞLAR TARAFINDA OTURUYORUZ BU İŞİ ALABİLİRMİYZ

 3. Merhaba bir oğlum var okulda oluyor ayakbagim yok düzenli ve temiz yapabilirim bu.işi. ihtiyacimda var donerseniz mutlu.oluruz

 4. MERHABA bursa osmangazi yunuseli mahallesinde oturuyorum tekstil fabrikasinda 10 yıl makascı olarak çalıştım makası çok hızlı ve pratik kullanırım eldiven kesim işi almak istiyorum geri dönüş yapmanızı rica ediyorum

 5. Merhaba Bursa’da oturuyorum daha önce 4yıllık şal kesme deneyimim var evde eldiven kesmek istiyroum geri dönüş yaparsınız çok seviniriz iyi çalışmalar

 6. Merhaba
  Bursa Osmangazi de oturuyorum
  Kesim işinde deneyimim var
  Evde kesim işi yapmak istiyorum
  Teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?