Evde Duvar Süsü İşi Yapmak

02.03.2019
1.154
Evde Duvar Süsü İşi Yapmak


Evine fazladan para kazandırmak isteyenlere çok dakik bir iş. Evde duvar süsü işi tam sizin aradığınız işlerden biri olduğunu düşünüyoruz. Çünkü birazcık becerikli olanların oldukça fazla para kazanacağı bu iş sayesinde ailenizin bir nebze olsun giderlerine ortak olarak, nefes almasına yardımcı olmak içten bile değil. Özellikle eşiniz sizin bu katkılarınızdan dolayı çok mutlu olacak. Evde ek iş yaparak aile bütçesine hesapta oymadan gelir sağlamak çok zor da olmasa gerek. Eğer evde oturarak canın sıkılıyorsa bunu paraya dönüştürerek ve de kendi isteklerinizi rahatça yerine getirmek için boş zamanınızı paraya çevirebilirsiniz.

Evde duvar süsü işi yakın gelecekte ilgi görecek önemli işler arasında düşünülmektedir. Ek iş olarak çok fazla alternatif olmasına karşın, duvar süsü işi oldukça rahat eğlenceli ve hoşça vakit geçirmek, tasarım yapmak isteyenlerin asla vazgeçemeyeceği etkinlikler arasında bulunmaktadır. Evde duvar süsü işi yapmak için evde ek iş veren firmalar ile görüşerek iş almak istediğinizi bildirmelisiniz. Bu firmalar size yeteneğiniz doğrultusunda ikna olmaları halinde duvar süsü işi verecektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ek İş Nereden Bulunur

Gönderilen malzemeleri yapmanız gereken usulde nasıl yapacağınız şemalarla anlatılacaktır. Genelde sizin istenilecek olan şekillerle duvar süsleri yapmanız ve yaptım sütlerin arkalarına yapışkanlar getirmenizdir. Bu sayede hem eğlenceli vakit geçireceksiniz, hem de ek iş yaparak ailenizin her türlü giderine ortak olup mutlu bir aile tablosu çizeceksiniz. Evde duvar süsü işi yaparak bin beş lira civarında para kazanma durumu da mevcuttur. 2019’da rağbet gören işler arasında bulunan duvar süsleme işi boş oturan bayanların ve gençlerin oturduğu yerden rahatça para kazanmalarına olanak tanımaktadır.

Aşamalı cam bardak boyama
Nasıl bardak boyanır

Evde bardak boyama işi

Evde ek iş yapmak isteyen beyler ve bayanlara alternatif olarak evde bardak boyama işini tavsiye ediyoruz. Son yıllarda  oldukça moda haline gelen bu iş hem eğlenceli hem de stres attırıcı bir iştir. Ayrıca bu işi yaparken hayal gücünüzü de geliştireceksiniz. Böylece beyin jimnastiği de yapmış olacaksınız. Evinizde boş vakit geçirmek yerine hem eğlenmek hem de para kazanmak daha mantıklıdır. Oturduğun yerden para kazanmayı kim istemez ki. Bu ek işi yapmak için  isterseniz ailenizden isterseniz de arkadaşlarınızdan oluşan bir grup oluşturabilirsiniz. Böylelikle çevrenizdeki insanlar da aile bütçesine katkıda bulunun olurlar ve onları da mutlu edersiniz. Evde bardak boyama işi yapmaya karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken bardak boyama işi veren bir firma bulmak ve bu firma ile anlaşmaktır. Anlaştığınız firma size bütün gereken malzemeleri verecektir. Cam boyamak için gerekli malzemeler, sprey boyalar, kalem boyalar, bardaklar, vernik.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Gümüşhane Ek İş

Bardak boyama işi veren firmalar sizde aylık olarak 1000 adet bardak vereceklerdir. Bu bardakların üzerlerinde çizgiler olacaktır ve sizden bu çizgilerin üzerilerine boyamanız istenecektir. Hangi renkleri ve nasıl boyayacağınız hakkında size bir örnek bardak vereceklerdir. Bardakların sayısının çok fazla olması sebebiyle biz size bu işi grup kurarak yapmanızı öneriyoruz.  Evde bardak boyama işi sayesinde, yaklaşık haftalık olarak 300 Türk Lirası, aylık minimum 1000 Türk Lirası kazanabilirsiniz. İyi şanslar dileriz.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.