Emeklilerin Yapabileceği Ek İşler

20.08.2020
473
Emeklilerin Yapabileceği Ek İşler

Yıllarca dirsek çürütüp, emek verip emekliliği hak eden emeklilerin yapabileceği ek işlerin neler olduğu konusunda fikirler vereceğiz. Emekli insanlar aslında hayatlarından hiç memnun değildirler. Sebebi de gelir dağılımından kendilerine yeteri kadar ayrılmaması. Çalışırken aldıkları maaşların çok altında maaş almaları sebebiyle yeteri kadar rahat edemiyorlar. Haklı olarak da emeklilerin yapabileceği ek işleri bulup yapmak istiyorlar.

Evden emekli olanların yapabileceği ek işler hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Sadece hanımlar değil, Emekli erkekler için ek iş imkanı veren yerler nerelerdir, konu hakkında sizlere ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Aslında emeklilik dinlenmek, huzur içinde yaşamak anlama gelir. Ancak Türkiye’de bu durum tam tersi bir vaziyet almıştır. Sebebi de istedikleri kadar ellerine para geçmemesidir.

Emekliler için evde ek iş

Asgari ücretin hemen üstünde bir maaş reva görülmektedir. Bu maaş emekli insanlara yetmiyor. Emekli insanlar evde hangi ek işler yapmalıdır? Emekli hanımların bayanların yapabileceği ek işler nelerdir? Kar marjı yüksek küçük paketleme işleri size uygundur. İplik temizleme, kına paketleme , baharat paketleme, davetiye katlama, ıhlamur paketleme sizin yapabileceğiniz kolay ek iş seçenekleri arasındadır. Ayrıca evde lif örme, boncuk dizme,  size uygundur. Dilerseniz boncuk dizme, gelinlik süsleme işleri de yapabilirsiniz. Evde yemek yapma, börek yapma, sarma dolma yapma işleri tam size göre. Yani ev yemekleri siparişi veren lokantaların sizlerden faydalanacağını düşünüyoruz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Oyuncak Dükkanı Açmak
ekistr.com
Emeklilerin Yapabileceği Ek İşler

Emekli hanımlara iş veren yerler sizlere gerekli malzemeleri getirir. Siz boş zamanlarınızda yavaş yavaş bu işleri yaparsınız.

Emekli erkekler için ek işler

Emekli beyler hangi ek gelir ayrıcalığından faydalanmalıdır? Emekli olmuş büyüklerimiz, abilerimiz, amcalar montaj ve paketleme işlerini kolaylıkla yapabilirler. Küçük bir tornavida yardımıyla yapılacak montaj işleri sizlere iyi para kazandırabilir. Makas montajı, abaküs montajı, kalem montajı, duy seti paketlemeı, kutu katlama işi sizlere iyi gelebilir.

Yine, tahsilatçı arayan firmaların sizlerden faydalanacağını düşünüyoruz. Ya da evlere insert, broşür, katalog dağıtma işini de yavaş yavaş yapabilirsiniz.

Emeklilere ek iş veren yerler

Emekli erkekler daha ziyade bahçıvanlık, bağ bahçe budama işleri, ikinci el araba alım satım işleri, komisyonculuk işleri yapabilir.

Emeklilere ek iş veren yerler şimdi sizler, “güzel bu işlerin çoğunu yapabiliriz ama kimler bize iş verecek diyorsunuz. Emekliye uygun ek işler ve emekliler için ek iş veren şirketler hangileridir, nasıl müracaat edeceğiz diye düşünüyorsunuz. Haklısınız. Sizin iş yapabilmeniz için emeklilerin evde ek iş fırsatında faydalanması için birilerinin size iş vermesi gerekir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kıyafet-İplik Temizleme İşi

Emeklilere ek gelir

Bu işi alabilmeniz için sitemiz size yardımcı olmaktadır. Nasıl yardımcı oluyoruz? Emeklilere ek gelir temin eden şirketler, kurumlar sizin gibi boş zamanlarını değerlendirecek, ucuz çalışacaksın insanlara ihtiyaç duyuyor. Sigorta primlerini ödemeden işlerini yapabilecek insanlar arıyor. Sitemizin altına yapılan başvuruları inceliyorlar uygun olanlara iş teklifi yapıyorlar.

O zaman sizin yapacağınız neymiş, bu yazının altındaki forma çalışmak istediğinizi belirten mesajlar bırakmak, kendinizi anlatmak. Yaşınızdan, yaşadığınız yerden,varsa benzer iş tecrübelerinizden bahsedebilirsiniz. Emekli hanımlara beylere ek iş veren yerler şirketler sizin bıraktığınız mesajları okuyacak size iş teklif edecektir.

Emekli Hanımlar, emekli beyler sizler de evde ek iş seçeneklerinden faydalanmak istiyorsanız hemen bu konu altına, kendinizi iyice anlatın. Ancak fazla özel bilgilerinizi asla paylaşmayın. Hele hele telefon numaranızı kesinlikle yazmayın! Para kazanayım, derken dolandırıcıların tuzağına düşersiniz, Allah korusun. Sadece e-posta adresinizi yazın. Emekliler için evde ek iş veren şirketler size buradan ulaşır, cevap yazar. Ya da sitemize yazdığınız yazıları düzenli aralıklarla kontrol edin. Size birileri cevap yazdığı zaman biz size onların iletişim bilgilerini iletiriz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Organik Oyuncak Yaparak Para Kazanmak

Bir önceki yazımız olan Evde Cam Boyama İşi başlıklı makalemizde Cam boyama işi nasıl yapılır, Cam boyama işi veren firmalar ve Cam boyamasında kullanılan teknikler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.