• DOLAR
  3,7844
  % 0,25
 • EURO
  4,6393
  % 0,33
 • ALTIN
  162,0479
  % 0,42
 • BIST
  $11.680
  % 4,21

İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar

Büyükşehirler evde ek iş yapmak isteyenler için daha zengin seçenekler sunmaktadır. Sanayinin gelişmiş olması, küçük ve orta ölçekli işletmelerin faaliyetlerini ulaşım ve pazarlama olanakları daha iyi olan yerlerde sürdürmesi büyük şehirlerimizde yaşayanları bu konuda daha avantajlı kılıyor. İzmir evde ek iş veren firmalar açısından ülkemizin en zengin kentlerinden birisi diyebiliriz.

2018 İzmir Ek İş Fırsatları

İzmir, İstanbul ve Kocaeli’nin ardından sanayisi en gelişmiş üçüncü ildir. Çalışan nüfusun yüzde 15’inin gelirini sanayi sektöründen sağladığı düşünüldüğünde, kentin sanayisinin ne kadar gelişmiş olduğu görülmektedir. 2018 İzmir ek iş fırsatları da yine her zaman olduğu gibi evde çalışarak para kazanmak isteyenlere çok sayıda seçenek sunacaktır.

 

Sanayisi kadar gelişmiş olursa olsun ülkemizin en büyük sorunlarından birisi olan işsizlik ve geçim sıkıntısı İzmir’de de dar gelirli vatandaşlarımızın yakasını bırakmamaktadır. Asgari ücretle geçinmeye çalışan çok sayıda aile bütçelerini biraz olsun rahatlatabilmek için evde ek iş yapmak zorundadır. Sitemizde bu konuda çok sayıda içerik bulunmaktadır. 2018 İzmir ek iş fırsatlarını da sitemizden takip edebilirsiniz.

İzmir Evde Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Birkaç yıl öncesine kadar bu yöntemle para kazanan sayısı oldukça azdı. Ancak son yıllarda giderek yaygınlaşmasıyla İzmir evde ek iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak zorlaştı. Talebe karşılık vermeyen firmalar çalışmak isteyenlere farklı kanallardan ulaşmayı tercih etmeye başladı.

Bu kanallardan birisi de ekiştr.com’dur. Aşağıda bulunan yorum olanına hangi ek iş seçeneğini yapmak istediğinizi belirterek bir başvuru yazmanız İzmir evde ek iş veren firmaların telefon numaralarını ulaşmaktan daha kolaydır. Başvurunuzun sonuna size ulaşılmasını sağlayacak aktif bir e-posta adresi de eklemenizi öneriyoruz.

İzmir Ek İş

İzmir Ek Gelir

On binlerce dar gelirli vatandaşımızın yaşadığı İzmir ek gelir yöntemleri arasında yiyecek içecek hazırlama, takı tasarlayıp satma, montaj işlemleri, part time çalışmak, şoförlük yapmak, evcik hayvan bakıcılığı ya da çocuk bakıcılığı yapmak gibi yöntemler yer alıyor. Bunun yanı sıra paketleme, kutulama, kontrol gibi seçenekler var. Ancak bu gibi işlere ulaşmanın zorluğundan söz etmiştik.

İzmir ek iş veren firmalara ulaşmak için iş ilanlarının yer aldığı siteleri inceleyebilir ve size uygun olan bir iş için başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan yeni iş fikirlerini de incelemeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Fason İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Evde fason iş, Evde fason iş yapmak istiyorum ve evlere fason iş veren firmaların telefon numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Merhaba El çabukluğum vardır.evimde ek is ariyorum lütfen ilgilrnirsenin sevinirim zamanında gönderirim ulaşım sorun değil

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?