Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bionluk Sitesi İle Para Kazanmak

Son yıllarda internet teknolojisinin hayatımızın tam da merkezine oturmasıyla çok sayıda yeni iş seçeneği ortaya çıktı. Bilgisayar ve internet tabanlı bu meslekler evde iş fırsatı arayanlar için de çok cazip. İşte bu fikirden hareketle kurulan bionluk sitesi ile para kazanmak çok kolay. Özellikle internetten para kazanma teknikleri konusunda tecrübeli olanlar siteye yoğun ilgi gösteriyor.

Sitenin işleyiş mantığı da son derece basit. Siteye üye oluyorsunuz ve yeteneklerinizi satıyorsunuz ya da iş satın alıyorsunuz. Yapılan işler için belirlenen minimum ücret ise 10 TL olarak belirlenmiş. Çok sayıda farklı iş kategorisinin yer aldığı sitede uzmanı olduğunuz bir konuda para kazanmaya başlamak için hemen üye olabilirsiniz.

Evde Çalışarak Para Kazanmak İstiyorum

Özellikle gençler arasında çok popüler olan bionluk sitesi, evde çalışarak para kazanmak isteyenler için ideal bir site. Uzmanlık alanı olarak seçtiğiniz kategoriye göre kazancınız değişmekle birlikte işinizi iyi yaparak alanında tanınan ve güvenilen bir üyeye dönüştüğünüz takdirde önemli miktarlarda para kazanmanız garantidir. Öyle ki ek iş olarak değil, tam zamanlı iş olarak bionluk üyesi olup çalışanlar var.

Peki, sitede hangi kategoriler bulunuyor?

Evde çalışarak para kazanmak istiyorum diyenleri bionlukda çok sayıda farklı kategoride iş alma fırsatı bekliyor. Ancak uzmanı olmadığınız ve tecrübenizin bulunmadığı bir kategoride yer almak hayal kırıklığı ile sonuçlanacaktır. Yapacağınız her işin ardından müşterilerinizin sizin için yapacağı yorumlar potansiyel yeni müşterileriniz için referans olacaktır. Yani, yapacağınız her kaliteli iş karşılığında hem para kazanacak hem de yeni müşteriler kazanacaksınız.

Sitede yer alan kategorilerden bazıları ise şöyle:

 • 3D Tasarımlar
 • 2D Animasyon
 • Sosyal Medya Çalışmaları
 • E-Ticaret Sitesi Geliştirme
 • Seslendirme Yapma
 • Video Animasyon Hazırlama
 • İnternet Reklamcılığı
 • Grafik Tasarım
 • Metin Yazarlığı
 • Ses&Müzik Hazırlama
 • Yazılım
 • Çeviri Yapma
 • Oyunculuk

Bionluk Sitesinden Nasıl Para Kazanılır?

Bunun için siteye üye olmanız yeterlidir. Üye olurken hangi kategoride yer alacağınızı seçiyorsunuz ve fiyat belirliyorsunuz. Bundan sonra yapmanız gereken ise iş tekliflerini beklemek. Yukarıdaki kategorilerin yanı sıra yüzlerce de alt kategori bulunuyor. Üstelik yasalara aykırı olmadığı sürece istediğiniz herhangi bir işi de yapabilirsiniz. Son derece hareketli olan sitede yeni bir üye olarak fiyat konusunda rekabetçi olmayı deneyebilirsiniz. Sitede yapılan işlerden minimum 10 TL alındığını daha önce belirtmiştik. İş tanımına ve kategorisine göre bu rakam istediğiniz seviyeye çekilebiliyor. Örneğin 5.000 TL’ye bir reklam animasyonu anlaşması  yapabilirsiniz.

Bionluk sitesine üye olmak herhangi bir ücret gerektirmiyor. Ancak,  belirtmek gerekiyor ki yaptığınız her iş anlaşmasından bionluk sitesi %20 oranında komisyon alıyor. Yani kazanacağınız her 10 TL’nin 2 TL’si bionluk kasasına giriyor. Evde çalışarak para kazanmak istiyorum diyorsanız ve bionluk sitesi tam size göre olabilir. Elbette uygun kategorilerde uzmanlığınız varsa. Bionluk sitesi ile para kazanmak harçlığınızı çıkarmanızı sağlayacağı gibi yüklü miktarlar elde etmeniz için de fırsatlar sunabilir.

Bir önceki yazımız olan Çilingir kimdir, ne iş yapar? başlıklı makalemizde Anahtarcı, Çilingir ve Çilingirin Çalışma ortamı ve şartları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?